Dj Na Studniówkę

Jeśli w szkole średniej pada hasło – studniówka to wszyscy wiedzą, poczynając od uczniów, rodziców i nauczycieli, że za 100 dni matura.

Śmiało można by rzec, jeśli udana studniówka tak na tyle pomyślnie zdana matura.

Zdajemy sobie sprawę, że studniówka zdarza się tylko raz w życiu. Dlatego zależy nam na tym, aby pozostała ona na zawsze w pamięci wszystkich jej uczestników.

Zapomnijmy na chwilę o nauce i czasie spędzonym przy książkach. Pomyślmy o balu naszych marzeń, który wkrótce przed nami. Co zrobić by bawić się najlepiej ?

studniowka22

Szczegóły będą miały wielkie znaczenie. Starannie dobrane kreacje, lokalizacja miejsca, idealne zatańczenie tradycyjnego Poloneza, ale przede wszystkim wybór osoby która zagra rolę równie pierwszoplanową jak i sami uczestnicy studniówki. Tą osobą stanie się Wasz DJ.

Szaleństwo, a zarazem podniosły charakter balu. Różnorodne epoki muzyczne, wielogatunkowe gusty i potrzeby muzycznych pragnień gości, a to wszystko podczas jednego, magicznego wieczoru.

studniowka-2015-lo-lodz-01

Adriano Montana jako DJ z wieloletnim stażem będzie w stanie trafić w Wasze przeróżne muzyczne gusta. Jego wielogatunkowa mieszanka muzyczno-taneczna stanowić będzie nie tylko podróż w czasie, ale zarazem stanie się strzałem w dziesiątkę wszystkich bujających się na parkiecie studniówkowiczów.

 

Za muzycznymi sterami, wsiadając do ”Poloneza’’ przeniesiemy się na słoneczną „Majorkę” w rytmach dawnych lat 90`tych i powiemy „Będzie, będzie zabawa, będzie się działo…’’  Na jednej z dzikich plaż zatańczymy i postawimy kroki do „Macareny.” Następnie wyciągniemy nasze ręce w kierunku Brazylijskiej Samby, bo przecież lada moment nadejdzie czas karnawału. Wraz z Nowym Rokiem, tanecznym krokiem zawitamy jeszcze do Grecji by zatańczyć ‘’Zorbę.” Na koniec krzykniemy wszyscy w rytmach rock`n`roll ,,Let`s twist again!”. Następnie przetestujemy układ do „YMCA” krzycząc ‘’ Niech żyje bal.’’ Jakby tego było jeszcze mało to wsiądziemy do muzycznego pociągu,  który to ‘’jedzie pociąg z daleka” by powrócić na nasze muzyczne, regionalne podwórko i zaśpiewać ‘’Ruda tańczy jak szalona’’; ‘Ona jest taka cudowna” i  niech ‘Ona tańczy dla mnie!!!.’’ Patrząc w oczy sąsiadki bujającej na parkiecie uznamy, że ‘’Co to jest za dziewczyna’’’- ‘’Niespotykany kolor oczu ma”. Zatem „Coco jumbo” i do przodu, a z rana śpiewając w rytm Czerwonych Gitar ,,Hej za rok matura” powrócimy do domów, nasyceni miłymi wspomnieniami, oraz uśmiechami na twarzach z niezmierzonymi chęciami dalszej zabawy…

sto dni


ADRIANO MONTANA

MAIL: dj@adriano-montana.pl
TEL.: +48 605 452 886

Skontaktuj się z nami aby ustalić wszelkie niezbędne szczegóły.
Kliknij tu, aby przejść do formularza kontaktowego -> KONTAKT

         DJ

            Adriano Montana


Studniówka dj Adriano Montana Szczecin